Výrobok bol úspešne pridaný.
1/2" pneumatická vŕtačka na bodové zvary
1/2" pneumatická vŕtačka na bodové zvary
- Č. výrobku: 515.1206
- EAN: 4042146257807
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- vedenie odpadového vzduchu cez rukoväť smerom nadol
- jednoduchá obsluha
- vhodný na nepretržitú prevádzku
- ideálne použiteľný pre vnútorné a vonkajšie zváracie body
- pre vrtáky na zvarové body
- Uchytenie 8 mm s fixačnou skrutkou
- s veľmi silným ťahom
- s nastaviteľným krúžkom na hĺbku frézovania v stupňoch po 0,05 mm
- s otočným a odoberateľným strmeňom na zafixovanie predmetu
- s veľkým oblúkom pre hlboko ležiace body
- posuvný výkon cez pneumatický valec
- s plynulou reguláciou rýchlosti
- vrátane 1/4" spojovacieho konektora
- robustné teleso stroja
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 345 |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 81 |
| Hmotnosť v g: | 2200 |
| Norma: | DIN EN ISO 28927-5 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Pripájací závit: | 1/4" IG |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 280 |
| Tvar: | tvar pištole |
| Vibračné zrýchlenie: | < 4,20 |
| Voľnobežné otáčky v ot./min: | 1600 |
| Výška obalu v mm: | 65 |
| celková dĺžka L v mm: | 235.0 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 90 |
| min priemer hadice: | 3/8" - 10 mm |
| neistota merania – vibračné zrýchlenie: | 0.25 |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| uchytenie: | 8 mm |
| výkon vo wattoch: | 500 Watt |
| Šírka obalu v mm: | 146 |
| šírka B: | 200.0 |
Naposledy zobrazené