Výrobok bol úspešne pridaný.
Plastová spojka
Plastová spojka
Popis
- pre Audi
- pre Volkswagen
- v poly-vrecku
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 68 |
| Dĺžka v mm: | 34.9 |
| Hmotnosť v g: | 23 |
| Kód OE: | 4A0853825, 4A0853825A |
| OE-Code Audi: | 4A0853825, 4A0853825A |
| OE-Code Volkswagen: | 4A0853825, 4A0853825A |
| Oblasť použitia: | Audi, VW |
| Obsah obalu: | 10 |
| Výška obalu v mm: | 24 |
| Šírka obalu v mm: | 54 |
| šírka v mm: | 21.9 |
Naposledy zobrazené