Výrobok bol úspešne pridaný.
Pneumatické dierovacie a odsádzacie kliešte, 250 mm
Pneumatické dierovacie a odsádzacie kliešte, 250 mm
- Č. výrobku: 515.1295
- EAN: 4042146632703
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- samootvárací
- na osádzanie a dierovanie plechov a dielov karosérie
- osádzanie a dierovanie až do max. hrúbky materiálu 1,5 mm
- priemer otvoru 5 mm
- vynaloženie malej sily
- pogumovaná rukoväť
- špeciálna nástrojová oceľ
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 300 |
| Dĺžka v mm: | 250 |
| Funkčné atribúty 1: | samootvárací |
| Hmotnosť v g: | 1300 |
| Hĺbku drážky: | 12 |
| Materiál 1: | špeciálna nástrojová oceľ |
| Norma: | DIN EN ISO 28927-7 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Pripájací závit: | 1/4" |
| Rukoväť: | pogumovaný |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 113 |
| Vibračné zrýchlenie: | < 3,97 |
| Výška obalu v mm: | 76 |
| min priemer hadice: | 3/8" - 10 mm |
| neistota merania – vibračné zrýchlenie: | 0.16 |
| prevádzkový tlak v bar: | 6,3 bar (90 psi) |
| priemer diery: | max. 5 mm |
| priemer v mm: | 55,0 |
| Šírka drážky: | 22 |
| Šírka obalu v mm: | 128 |
Naposledy zobrazené