Výrobok bol úspešne pridaný.
efuturo nabíjacia stanica wallbox so zásuvkou typ 2, 3 fázy, až do 22 kW, 32 A, 400 V, Mode 3, s RFID kontrolou prístupu, bez elektromera
efuturo nabíjacia stanica wallbox so zásuvkou typ 2, 3 fázy, až do 22 kW, 32 A, 400 V, Mode 3, s RFID kontrolou prístupu, bez elektromera
- Č. výrobku: 117.7523
- EAN: 4042146865026
- Špeciálna cena: 1 271,00 € *
Popis
- Nabíjacia stanica na montáž na stenu alebo stĺp podľa normy IEC61851
- pre elektromobily a vozidlá s hybridným pohonom
- so zásuvkou typ 2 (IEC 62196-2)
- nabíjací výkon až 22 kW
- 32 A (trojfázový)
- 400 V
- Mode 3
- Prúdový chránič RCD typu B
- RFID kontrola prístupu
- s ochranou proti prehriatiu
- otestovaný TÜV, s certifikáciou CE a RoHS
Wallbox od firmy efuturo je vďaka svojej kompaktnej konštrukcii priestorovo úspornou nabíjacou stanicou pre elektromobily a vozidlá s hybridným pohonom. Vďaka integrovanému LED displeju umožňuje nabíjacia stanica wallbox jednoduché ovládanie a poskytuje prehľadné informácie o stave nabíjania alebo možných chybových hláseniach. Nabíjacia stanica wallbox je zaistená prúdovým chráničom RCD typu B a spĺňa tak najvyššie bezpečnostné štandardy. Kvalitný plastový kryt je vhodný na bezpečnú prevádzku nabíjacej stanice wallbox od firmu efuturo v exteriéri. Integrovaná zásuvka typ 2 rýchlo a jednoducho spojí nabíjaciu stanicu wallbox a váš elektromobil alebo vozidlo s hybridným pohonom pomocou vášho osobného nabíjacieho kábla typ 2. Integrovaná RFID čítačka kariet vám umožňuje zabrániť používaniu nabíjacej stanice wallbox nepovolanými osobami. Jednoducho podržte dodanú RFID kartu pri nabíjacej stanici wallbox. Nabíjanie sa uvoľní až po tomto overení, nabíjacia stanica wallbox začne komunikovať s vozidlom. Premeňte svoju garáž alebo vaše zákaznícke parkovisko na vašu osobnú čerpaciu stanicu pre vaše elektromobily a vozidlá s hybridným pohonom s nabíjacou stanicou wallbox. Voliteľne dostupný stĺpik navyše zvýrazňuje vašu nabíjaciu stanicu wallbox. Pomocou efuturo nabíjacej stanice wallbox je možné výrazne skrátiť dobu nabíjania. Zatiaľ čo počas nabíjacieho cyklu pre Renault Zoe na domácej zásuvke (2,3 kW) je potrebných cca 25 hodín pri 3,7 kW nabíjacej stanici wallbox je to cca 16 hodín a pri 11 kW stanici len 4,5 hodiny. Až 10-krát rýchlejšie to ide s 22 kW nabíjacou stanicou wallbox, doba nabíjania sa skráti na cca 2,5 hodiny. Dbajte pritom na to, že naše bežné domáce zásuvky nie sú dimenzované pre množstvo prúdu na nabíjanie elektromobilov a vozidiel s hybridným pohonom. Je síce možné nabíjať vozidlá na zásuvkách, avšak toto je len núdzové riešenie. Jednoduchá konštrukcia nabíjacej stanice wallbox od firmy efuturo vám ušetrí nepríjemné prekvapenie pri vyúčtovaní vášho elektrikára. Váš elektrikár je veľmi dobre oboznámený so zabudovanými komponentmi. Extrémne drahý prúdový chránič RCD typu B je už zabudovaný v nabíjacej stanici wallbox. To zaručuje najvyššiu bezpečnosť a odborník nemusí dodatočne inštalovať do externého skriňového rozvádzača ochranný spínač. V našich nabíjacích staniciach wallbox efuturo s výkonom 11 kW, resp. 22 kW nie je možné integrovať žiadny elektromer z dôvodu malej veľkosti telesa nabíjacej stanice wallbox. K tomu ponúkame dodatočný elektromer. Tento môže elektrikár jednoducho namontovať do skriňového rozvádzača na montážnu lištu a pripojiť pred nabíjaciu stanicu wallbox. Prostredníctvom tohto elektromera s kalibráciou MID je možné odčítať spotrebu elektrického prúdu. Pomocou neho tak môžete sledovať vašu spotrebu elektrického prúdu. Prenajímatelia môžu prostredníctvom elektromera s kalibráciou MID vyúčtovať spotrebu nabíjacieho prúdu svojim nájomcom.
Vlastnosti
| Certifikácia: | TÜV, CE, RoHS |
| DC rozpoznávanie chybného prúdu: | Áno |
| Dĺžka obalu v mm: | 400 |
| Elektromer: | Nie |
| Intenzita prúdu A: | max. 32 ampérov (3-fázový) |
| Komunikácia: | (IEC 61851): Mode 3 |
| Konektor na strane nabíjacej stanice: | Typ 2 |
| Model efuturo: | efuturo nabíjacia stanica wallbox so zásuvkou typ 2, 3 fázy, až do 22 kW, 32 A, 400 V, Mode 3, s RFID kontrolou prístupu, bez elektromera |
| Možnosti montáže: | Montáž na stenu alebo na stojatý stĺpik |
| Nabíjací režim: | Mode 3 |
| Nabíjací výkon: | až 22 kW |
| Napätie: | 400 V DC |
| Norma: | IEC 61851 |
| Ochrana prístupu: | s |
| Ochranné zariadenie: | Prúdový chránič typu B |
| Odkaz na video o použití: | Video |
| Párovacie cykly: | až 10 000 |
| RFID: | Áno |
| Rozmer telesa (VxŠxH): | 199 x 326 x 132 mm |
| Trieda ochrany: | IP 55 |
| Výška obalu v mm: | 195 |
| farba: | čierny |
| možnosť rozšírenia o stojatý stĺpik: | Áno |
| prevádzková teplota: | - 40 až + 45 °C |
| Šírka obalu v mm: | 275 |
Naposledy zobrazené