Výrobok bol úspešne pridaný.
efuturo mobilná nabíjacia stanica s nabíjacím káblom typ 2, 1 fáza, až do 3,7 kW, až do 16 A, 230 V, Mode 2, LCD displej, ochranná zástrčka
efuturo mobilná nabíjacia stanica s nabíjacím káblom typ 2, 1 fáza, až do 3,7 kW, až do 16 A, 230 V, Mode 2, LCD displej, ochranná zástrčka
- Č. výrobku: 117.7615
- EAN: 4042146865224
- Špeciálna cena: 623,50 € *
Popis
- mobilná nabíjacia stanica podľa normy EN 62752: 2016
- pre elektromobily a vozidlá s hybridným pohonom
- Typ 2 (IEC 62196-2)
- Ochranná zástrčka
- nabíjací výkon až 3,7 kW
- až do 16 A (jednofázový)
- 230 V / 50 Hz
- Mode 2
- Nastaviteľné ampéry: 6, 8, 10, 15 alebo 16 ampérov
- Prúdový chránič RCD typu A
- Predvoľba doby nabíjania
- Nastavenie, kedy sa má začať nabíjanie
- s ochranou proti prehriatiu
- dĺžka kábla 1,30 metra pred krytom
- dĺžka kábla 4,00 metra za krytom
- s certifikáciou CE a RoHS
Mobilná nabíjacia stanica efuturo je vďaka svojej kompaktnej konštrukcii priestorovo úspornou nabíjacou stanicou pre elektromobily a vozidlá s hybridným pohonom. Vďaka integrovanému LED displeju umožňuje mobilná nabíjacia stanica jednoduché ovládanie a poskytuje prehľadné informácie o stave nabíjania alebo možných chybových hláseniach. Na displeji je možné nastaviť ampéry od 6 do 16 A. Tak je možné nastaviť aj dobu nabíjania, ako aj oneskorené spustenie nabíjania. Výhodou je, že na nabíjanie vášho elektromobilu a vozidla s hybridným pohonom môžete využiť lacný nočný prúd bez toho, aby ste tu museli v noci pripájať vozidlo. Kvalitný plastový kryt je vhodný na bezpečnú prevádzku mobilnej nabíjacej stanice v interiéri i exteriéri. Ergonomicky tvarovaný nabíjací konektor typ 2 a kvalitný kábel s dlhou životnosťou s celkovým akčným rádiom 5,50 metra rýchlo a jednoducho spojí mobilnú nabíjaciu stanicu s vašim elektromobilom alebo vozidlom s hybridným pohonom.
Po krátkej komunikácii mobilnej nabíjacej stanice a vozidla sa začne nabíjanie batérie vozidla. Pomocou nej je možné výrazne skrátiť dobu nabíjania. Zatiaľ čo počas nabíjacieho cyklu pre Renault Zoe na domácej zásuvke (2,3 kW) je potrebných cca 25 hodín, pri 3,7 kW mobilnej nabíjacej stanici je to cca 16 hodín.
Vlastnosti
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| DC rozpoznávanie chybného prúdu: | Nie |
| Dĺžka obalu v mm: | 408 |
| Elektromer: | Nie |
| Farba kábla: | čierny |
| Frekvencia: | 50 |
| Intenzita prúdu A: | max. 16 ampérov (1-fázový) |
| Komunikácia: | (IEC 61851-1): Mode 2 |
| Konektor na strane el. siete: | Ochranná zástrčka |
| Konektor na strane vozidla: | Typ 2 |
| Model efuturo: | efuturo mobilná nabíjacia stanica s nabíjacím káblom typ 2, 1 fáza, až do 3,7 kW, až do 16 A, 230 V, Mode 2, LCD displej, ochranná zástrčka |
| Nabíjací režim: | Mode 2 |
| Nabíjací výkon: | až 3,7 kW |
| Napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Napätie zástrčky: | 230 |
| Nastavenie ampérov: | Áno |
| Nastaviteľná doba nabíjania: | Áno |
| Norma: | EN 62752: 2016 |
| Ochrana prístupu: | bez |
| Odkaz na video o použití: | Video |
| Oneskorenie začiatku nabíjania: | Áno |
| Párovacie cykly: | až 10 000 |
| Rozmer telesa (VxŠxH): | 56 x 105 x 235 mm |
| Sieťová zástrčka: | Zástrčka s ochranným kontaktom až do IP21 (02) vrátane |
| Trieda ochrany: | IP 65 |
| Tvar kábla: | rovný |
| Výška obalu v mm: | 85 |
| dĺžka kábla v mm: | celkovo 5,30 metra |
| prevádzková teplota: | - 30 až + 75 °C |
| prierez kábla v mm²: | 3* 2,5 mm² + 1* 0,5 mm² |
| Šírka obalu v mm: | 383 |
Naposledy zobrazené