Výrobok bol úspešne pridaný.
UltimateBEAM Mobilná dielenská ručná lampa, sklápacia, 550 lumenov
UltimateBEAM Mobilná dielenská ručná lampa, sklápacia, 550 lumenov
- Č. výrobku: 150.4490
- EAN: 4042146862711
- Špeciálna cena: 39,00 € *
Popis
- ideálny na práce nezávislé od siete
- 10 W COB LED + 1 x 5 W LED hlavové svietidlo
- plynulo stmievateľné
- s funkciou USB Powerbank (nabíjanie externých zariadení)
- odvádzanie tepla cez chladiace rebrá na zadnej strane
- s kontrolnou LED na kontrolu vybitia
- 360° zalamovací, magnetický stojan
- s nabíjacou stanicou s automatickým vypínaním
- voliteľne priame nabíjanie na svietidle
- vrátane nabíjacieho kábla USB-C
- so svorkou na opasok a háčikom
- s ochranou proti vode podľa IP64
- absolútne odolný voči nárazom
- doba životnosti 3 hodiny
- doba svietenia 3,5 hodiny
- teleso z polykarbonátu odolného voči nárazom
- teleso skrine potiahnuté kvalitnou gumou
Vlastnosti
| Doba nabíjania: | 3 hod. |
| Doba svietenia max.: | 3.5 |
| Druh batérie: | 18650 |
| Dĺžka obalu v mm: | 218 |
| Funkčné atribúty 1: | odolný proti nárazom |
| Funkčné atribúty 2: | ochrana proti striekajúcej vode |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 03 (31 - 50 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.041 |
| Hmotnosť v g: | 260 |
| Informácie o lítiu: | Lítium vo výrobku (zabudovaný alebo priložený) |
| Kapacita akumulátora [Ah]: | 2,0 |
| Max. svetelný tok: | 550 |
| Min. svetelný tok: | 250 |
| Nabíjateľná batéria: | áno |
| Napätie (V): | 3,7 |
| Napätie zástrčky: | 5 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Odkaz na video o použití: | Video |
| Počet potrebných batérií: | 1 |
| Prevádzkový režim: | Súprava akumulátorov |
| Rázová odolnosť: | IK08 |
| Sieťová zástrčka: | USB-C / USB-A |
| Svetelnytok: | 550 / 250 lumenov |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | áno |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 88 |
| Výška v mm: | 34 |
| Zloženie batérie: | Lítium (nabíjateľné) |
| celková dĺžka mm: | 198 |
| hlavné svietidlo: | LED |
| ochrana proti striekajúcej vode: | IP64 |
| počet nabíjačiek: | 1 |
| prevádzková teplota: | -10°C až +40°C |
| technológia akumulátora: | Lítium-iónový |
| výkon vo wattoch: | 25 wattov |
| zdroj svetla: | 10 W COB LED +1 x 5 W LED hlavové svietidlo |
| Číslo UN: | UN 38.3 |
| Šírka obalu v mm: | 120 |
| šírka v mm: | 64 |
Naposledy zobrazené