Výrobok bol úspešne pridaný.
perfectLight ručné svietidlo 500 lumenov
perfectLight ručné svietidlo 500 lumenov
- Č. výrobku: 150.4440
- EAN: 4042146712856
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- ideálny na práce nezávislé od siete
- výkonné bodové LED svetlo
- extrémne výkonná čelná LED CREE XP-E2
- 3 režimy svietenia: 2 stupne svietivosti a bodové svetlo
- 3 intenzity svetelného toku Svetelný tok vpredu 250 a 500 a bodové svetlo 175 lumenov
- otočný hák na zavesenie
- zalamovací, magnetický stojan
- s nabíjacou stanicou s automatickým vypínaním
- s ochranou proti vode podľa IP65
- nárazuvzdorné
- doba životnosti 5 hodiny
- doba svietenia 6 hodín / 3 hodiny
- teleso skrine potiahnuté kvalitnou gumou
Vlastnosti
| Doba nabíjania: | 5 |
| Doba svietenia max.: | 6 |
| Doba svietenia min: | 3 |
| Druh batérie: | 18650 |
| Dĺžka obalu v mm: | 212 |
| Dĺžka v mm: | 190 |
| Frekvencia: | 50 |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 03 (31 - 50 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.048 |
| Hmotnosť v g: | 240 |
| Hĺbka v mm: | 29.0 |
| Informácie o lítiu: | Lítium vo výrobku (zabudovaný alebo priložený) |
| Kapacita akumulátora [Ah]: | 2,2 |
| Max. dosah svetla: | 61.5 |
| Max. svetelný tok: | 500 |
| Min. svetelný tok: | 175 |
| Nabíjateľná batéria: | áno |
| Napätie (V): | 3,8 |
| Napätie zástrčky: | 230 |
| Norma: | IK07, IP65 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet potrebných batérií: | 1 |
| Rázová odolnosť: | IK07 |
| Sieťová zástrčka: | Prístrojová eurozástrčka (05) |
| So zástrčkou CEE: | Áno |
| Svetelnytok: | 175 lumenov / 500 lumenov |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | áno |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 84 |
| Zloženie batérie: | Lítium (nabíjateľné) |
| hlavné svietidlo: | LED |
| ochrana proti striekajúcej vode: | IP65 |
| prevádzková teplota: | -10° / +40 °C |
| svietivosť vo wattoch: | 4 W |
| technológia akumulátora: | Lítium-iónový |
| zdroj svetla: | CREE XP-E2 |
| Číslo UN: | UN 38.3 |
| Šírka obalu v mm: | 94 |
| šírka v mm: | 60 |
Naposledy zobrazené