Výrobok bol úspešne pridaný.
perfectLight ručné svietidlo 420 lumenov, s možnosťou zalomenia
perfectLight ručné svietidlo 420 lumenov, s možnosťou zalomenia
- Č. výrobku: 150.4310
- EAN: 4042146384367
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- ideálny na práce nezávislé od siete
- 6 W Citizen Power LED
- svetelný tok 420 lúmenov
- teleso sklápateľné o 180°
- otočný hák na zavesenie
- magnetický
- s kontrolnou LED na kontrolu vybitia
- s nabíjacou stanicou s automatickým vypínaním
- s ochranou proti vode podľa IP64
- absolútne odolný voči nárazom
- doba životnosti 3 hodiny
- doba svietenia 3 hodiny
- teleso z polykarbonátu odolného voči nárazom
- teleso skrine potiahnuté kvalitnou gumou
Vlastnosti
| AC rozsah napätia: | 110 - 230 |
| Doba nabíjania: | 3 |
| Doba svietenia max.: | 3 |
| Dĺžka obalu v mm: | 343 |
| Dĺžka v mm: | 290 |
| Frekvencia: | 50 |
| Hmotnosť v g: | 560 |
| Hmotnosť základného prístroja s akumulátorom: | 800 |
| Informácie o lítiu: | Lítium vo výrobku (zabudovaný alebo priložený) |
| Kapacita akumulátora [Ah]: | 3,5 |
| Max. dosah svetla: | 10 |
| Max. svetelný tok: | 420 |
| Nabíjateľná batéria: | áno |
| Napätie (V): | 3,7 |
| Napätie zástrčky: | 230 |
| Norma: | IK00, IP64 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet potrebných batérií: | 1 |
| Rázová odolnosť: | IK00 |
| S prípojnou šnúrou a zástrčkou: | Áno |
| Sieťová zástrčka: | Prístrojová eurozástrčka (05) |
| So zástrčkou CEE: | Áno |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | áno |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 80 |
| Zloženie batérie: | Lítium (nabíjateľné) |
| hlavné svietidlo: | LED |
| ochrana proti striekajúcej vode: | IP64 |
| počet nabíjačiek: | 1 |
| prevádzková teplota: | -5° / +45°C |
| priemer v mm: | 56,0 |
| rozsah DC napätia: | 12 - 24 |
| svietivosť vo wattoch: | 6 W |
| technológia akumulátora: | lítium-polymér |
| zdroj svetla: | 6 W CITIZEN POWER LED |
| Šírka obalu v mm: | 247 |
Naposledy zobrazené