Výrobok bol úspešne pridaný.
mini pracovné svetlo perfectLight LED 900 lumenov
mini pracovné svetlo perfectLight LED 900 lumenov
- Č. výrobku: 150.4450
- EAN: 4042146712863
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- ideálny na práce nezávislé od siete
- extrémne výkonná čelná LED COB
- 2 intenzity svetelného toku 450 a 900 lumenov
- s ochranou proti vode podľa IP54
- vrátane 6 x AA batérií 1,5 V
- orámovanie telesa z gumy
- vyklápacia noha
Vlastnosti
| Doba svietenia max.: | 12 |
| Doba svietenia min: | 3 |
| Druh batérie: | AA |
| Dĺžka obalu v mm: | 206 |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 02 (16 - 30 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.023 |
| Hmotnosť v g: | 580 |
| Hĺbka v mm: | 45 |
| Max. dosah svetla: | 33.4 |
| Max. svetelný tok: | 900 |
| Min. svetelný tok: | 450 |
| Nabíjateľná batéria: | Nie |
| Napätie (V): | 1,5 |
| Norma: | IK07, IP54 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet potrebných batérií: | 6 |
| Rázová odolnosť: | IK07 |
| Svetelnytok: | 450 lumenov / 900 lumenov |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | Nie |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 55 |
| Výška v mm: | 185 |
| Zloženie batérie: | Alkalický mangán (Alkaline) |
| hlavné svietidlo: | LED |
| kapacita: | doba svietenia 12 hodín / 3 hodiny |
| ochrana proti striekajúcej vode: | IP54 |
| prevádzková teplota: | -10° / +40 °C |
| svietivosť vo wattoch: | 12 W |
| zdroj svetla: | COB LED |
| Šírka obalu v mm: | 192 |
| šírka v mm: | 195 |
Naposledy zobrazené