Výrobok bol úspešne pridaný.
Súprava pružných inšpekčných lámp, 4-dielna
Súprava pružných inšpekčných lámp, 4-dielna
- Č. výrobku: 550.1160
- EAN: 4042146101292
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- ideálny na práce nezávislé od siete
- halogénové svietidlo
- ohybný driek
- vrátane ohybného nástavca zo sklených vlákien
- so svorkou pre náprsnú tašku
- doba svietenia cca 60 hodín
- vrátane 3x batérií LR 03 / 1,5 V AAA (Micro)
- teleso odolné voči nárazom
Vlastnosti
| Doba svietenia max.: | 60 |
| Druh batérie: | AAA |
| Dĺžka obalu v mm: | 232 |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 01 (do 15 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.011 |
| Hmotnosť v g: | 230 |
| Materiál 1: | hliník |
| Max. dosah svetla: | 1 |
| Max. svetelný tok: | 192 |
| Nabíjateľná batéria: | Nie |
| Napätie (V): | 1,5 |
| Norma: | IK00, IP60 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet dielov v súprave: | 4 |
| Počet potrebných batérií: | 3 |
| Rázová odolnosť: | IK00 |
| S prípojnou šnúrou a zástrčkou: | Nie |
| Svetelnytok: | 192 lumenov |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | Nie |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 35 |
| Zloženie batérie: | Alkalický mangán (Alkaline) |
| hlavné svietidlo: | halogénová žiarovka |
| ochrana proti striekajúcej vode: | IP60 |
| prevádzková teplota: | 0° / +40 °C |
| svietivosť vo wattoch: | 3,2 W |
| zdroj svetla: | Halogén |
| Šírka obalu v mm: | 162 |
Naposledy zobrazené