Výrobok bol úspešne pridaný.
Flexibilná inšpekčná tyčová lampa s magnetom
Flexibilná inšpekčná tyčová lampa s magnetom
- Č. výrobku: 550.1185
- EAN: 4042146038000
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- ideálny na práce nezávislé od siete
- halogénové svietidlo
- ohybná stopka s dĺžkou 400 mm
- s voliteľnými nástrčnými magnetmi s prietokom svetla
- vrátane 500 mm predĺženia
- doba svietenia cca 60 hodín
- vrátane 3 x AA batérií
- teleso odolné voči nárazom
Vlastnosti
| Doba svietenia max.: | 60 |
| Druh batérie: | AA |
| Dĺžka obalu v mm: | 667 |
| Dĺžka v mm: | 600 |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 02 (16 - 30 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.018 |
| Hmotnosť v g: | 120 |
| Max. dosah svetla: | 1 |
| Nabíjateľná batéria: | Nie |
| Napätie (V): | 1,5 |
| Norma: | IK00, IP44 |
| Náhradné svietidlo: | 550.1188 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet potrebných batérií: | 3 |
| Rázová odolnosť: | IK00 |
| S prípojnou šnúrou a zástrčkou: | Nie |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | Nie |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 45 |
| Zloženie batérie: | Zinko-uhlíková |
| hlavné svietidlo: | halogénová žiarovka |
| ochrana proti striekajúcej vode: | IP40 |
| prevádzková teplota: | 0° / +40 °C |
| priemer v mm: | 7,0 |
| svietivosť vo wattoch: | 3,2 W |
| zdroj svetla: | Halogén |
| Šírka obalu v mm: | 58 |
Naposledy zobrazené