Výrobok bol úspešne pridaný.
Pneumatický nárazový uťahovač 1", 2441Nm
Pneumatický nárazový uťahovač 1", 2441Nm
- Č. výrobku: 515.3745
- EAN: 4042146404591
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- s protišmykovou rukoväťou
- odvod vzduchu cez rukoväť smerom nabok
- s 3-tou predvoľbou uťahovacieho momentu na uťahovanie a uvoľňovanie
- výpust integrovaní v rukoväti
- malá hladina hluku
- s gumeným telesom
- vysokovýkonný dvojitý mechanizmus úderov kladiva
- s otvorom na zaistenie kolíka
- dlhá životnosť
- vrátane 1/2" spojkovej zástrčky
- ultraľahké hliníkové teleso
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 500 |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 96 |
| Hmotnosť v g: | 7300 |
| Materiál 1: | hliník |
| Norma: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Odkaz na video o použití: | Video |
| Prevádzkový režim: | pneumatický |
| Pripájací závit: | 1/2"PT |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 282 |
| Vibračné zrýchlenie: | < 6,50 |
| Voľnobežné otáčky v ot./min: | 6000 |
| Výška obalu v mm: | 140 |
| celková dĺžka L v mm: | 467 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 86 dbA |
| max. pravotočivý uťahovací moment: | 1 = 1113 Nm |
| max. pravotočivý uťahovací moment 2: | 2 = 1485 Nm |
| max. pravotočivý uťahovací moment 3: | 3 = 2033 Nm |
| max. uvoľňovací moment: | 2441 Nm |
| max. veľkosť skrutky: | M 38 |
| min priemer hadice: | 1/2" - 12,7 mm |
| neistota merania – vibračné zrýchlenie: | 1.49 |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Štvorhranný pohon: | 1 |
| Šírka obalu v mm: | 200 |
| šírka B: | 170 |
Naposledy zobrazené