Výrobok bol úspešne pridaný.
1/2" pneumatický nárazový uťahovač, 1490 Nm
1/2" pneumatický nárazový uťahovač, 1490 Nm
- Č. výrobku: 515.1215
- EAN: 4042146088920
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- s protišmykovou rukoväťou Soft Grip
- vedenie odpadového vzduchu cez rukoväť smerom nadol
- s praktickou prepínacou páčkou (doľava / doprava)
- jednoduchá obsluha
- 3 predvoľby uťahovacieho momentu
- vysokovýkonný dvojitý mechanizmus úderov kladiva
- dlhá životnosť
- tepelne izolovaná rukoväť
- vrátane 1/4" spojovacieho konektora
- ultraľahké horčíkové teleso
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 240 |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 88 |
| Hmotnosť v g: | 2860 |
| Norma: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Prevádzkový režim: | pneumatický |
| Pripájací závit: | 1/4"PT |
| Rukoväť: | rukoväť odizolovaná proti chladu |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 128 |
| Vibračné zrýchlenie: | < 8,50 |
| Voľnobežné otáčky v ot./min: | 7500 |
| Výška obalu v mm: | 85 |
| celková dĺžka L v mm: | 208.0 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 104 |
| max. pravotočivý uťahovací moment: | 1 = 444 Nm |
| max. pravotočivý uťahovací moment 2: | 2 = 592 Nm |
| max. pravotočivý uťahovací moment 3: | 3 = 810 Nm |
| max. uvoľňovací moment: | 1490 Nm |
| max. veľkosť skrutky: | M 16 |
| min priemer hadice: | 3/8" - 10 mm |
| neistota merania – vibračné zrýchlenie: | 1.34 |
| odporúčaný uťahovací moment: | 542 Nm |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar |
| uchytenie v palcoch: | 1/2 |
| Štvorhranný pohon: | 1/2 |
| Šírka obalu v mm: | 210 |
| šírka B: | 190.0 |
Naposledy zobrazené