Výrobok bol úspešne pridaný.
1/2" MONSTER súprava vysokovýkonných pneumatických rázových skrutkovačov, 17-dielna, 1690 Nm
1/2" MONSTER súprava vysokovýkonných pneumatických rázových skrutkovačov, 17-dielna, 1690 Nm
- Č. výrobku: 515.5150
- EAN: 4042146574249
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- s ergonomickou rukoväťou Soft Grip
- vedenie odpadového vzduchu cez rukoväť smerom nadol
- s praktickou prepínacou páčkou (doľava / doprava)
- jednoduchá obsluha
- 3 predvoľby uťahovacieho momentu
- vysokovýkonný kolíkový príklep
- dlhá životnosť
- tepelne izolovaná rukoväť
- vrátane 1/4" spojovacieho konektora
- ľahké hliníkové teleso
- v stabilnom plastovom kufríku
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 419 |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 88 |
| Hmotnosť v g: | 5685 |
| Materiál 1: | hliník |
| Oblasť použitia v NM: | 677 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet dielov v súprave: | 17 |
| Pripájací závit: | 1/4"PT |
| Rukoväť: | protišmyková rukoväť Soft Grip |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 178 |
| Veľkosti vložiek: | vložka 1/2 zásuvná plocha |
| Vibračné zrýchlenie: | 2,69 |
| Voľnobežné otáčky v ot./min: | 7930 |
| Výška obalu v mm: | 92 |
| celková dĺžka L v mm: | 200 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 104 |
| max. pravotočivý uťahovací moment: | 1 = 510 Nm |
| max. pravotočivý uťahovací moment 2: | 2 = 680 Nm |
| max. pravotočivý uťahovací moment 3: | 3 = 931 Nm |
| max. uvoľňovací moment: | 1690 Nm |
| max. veľkosť skrutky: | M 16 |
| min priemer hadice: | 3/8" - 10 mm |
| odporúčaný uťahovací moment: | 542 Nm |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar |
| uchytenie v palcoch: | 1/2 |
| Štvorhranný pohon: | 1/2 |
| Šírka obalu v mm: | 377 |
| šírka B: | 175.0 |
Naposledy zobrazené