Výrobok bol úspešne pridaný.
3/8" tyčová brúska s vysokovýkonným rozbrusovacím kotúčom, 2-dielna
3/8" tyčová brúska s vysokovýkonným rozbrusovacím kotúčom, 2-dielna
- Č. výrobku: 515.5155
- EAN: 4042146695333
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- odvod odpadového vzduchu cez rukoväť
- s praktickým prepínacím gombíkom (doľava/doprava)
- vrát. vysokovýkonného tenkého rozbrusovacieho kotúča Ø 100 mm
- ideálne na uvoľňovanie opotrebovaných alebo zhrdzavených spojov
- nastaviteľný ochranný štít
- na prácu v ťažko dostupných miestach
- dlhá životnosť
- ovládacia páka s bezpečnostnou aretáciou
- s plynulou reguláciou rýchlosti
- regulácia otáčok prostredníctvom regulačného kolieska
- tlmí vibrácie
- tepelne izolovaná rukoväť
- vrátane 1/4" spojovacieho konektora
- ultraľahké teleso z robustného špeciálneho plastu
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 390 |
| Funkčné atribúty 1: | bezpečnostná aretácia |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 90 |
| Hmotnosť v g: | 1850 |
| Materiál 1: | Inox |
| Norma: | DIN EN ISO 28927-3 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet dielov v súprave: | 2 |
| Priemer D1: | 100,0 |
| Priemer kotúča [mm]: | 100 |
| Pripájací závit: | 1/4"PT |
| Rukoväť: | rukoväť odizolovaná proti chladu |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 142 |
| Tvar: | rovný |
| Vibračné zrýchlenie: | < 1,00 |
| Voľnobežné otáčky v ot./min: | 12000 |
| Výška obalu v mm: | 80 |
| Zrnitosť: | sonstige |
| celková dĺžka L v mm: | 400.0 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 100 |
| kvalita: | vysoký výkon |
| min priemer hadice: | 1/4" - 6,35 mm |
| neistota merania – vibračné zrýchlenie: | 0.1 |
| ot./min max.: | 15250 |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| uchytenie: | 16 mm / M10 x 1,0 mm |
| uchytenie nástroja: | 3/8" |
| výška H: | 1.6 |
| všeobecná oblasť použitia: | na tenkostenné materiály |
| Ø otvoru (D2) mm: | 16.0 |
| Šírka obalu v mm: | 130 |
| šírka B: | 60.0 |
Naposledy zobrazené