Výrobok bol úspešne pridaný.
ULTIMATEvision MASTER sonda obraz. osciloskopu prepínateľná, 0° a 90°
ULTIMATEvision MASTER sonda obraz. osciloskopu prepínateľná, 0° a 90°
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- s 2 samostatnými kamerami + 2 samostatné zdroje svetla
- polomer ohybu max. 15 mm
- poloohybný špirálový kryt
- prídavný závit na uchytenie príslušenstva (zrkadlo / hák / magnet)
- kompatibilný s obrazovými osciloskopmi mit ULTIMATE
Vlastnosti
| AV zväčšenie: | až 15" cez Cinch |
| Dĺžka obalu v mm: | 164 |
| Hmotnosť v g: | 105 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Ochrana kamery 2: | puzdro na kameru z nehrdzavejúcej nerezovej ocele |
| Odolnosť 2: | sonda odolná voči olejom a benzínu |
| Trieda ochrany: | IP 67 |
| Výška obalu v mm: | 52 |
| dĺžka v mm: | 1 |
| jas: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| ochrana kamery: | predsádka zo zafírové skla odolného voči poškriabaniu, |
| odolnosť: | vodotesný až do 1 m, |
| polomer ohybu: | min. 15 mm |
| pracovná teplota: | 0 °C až +60 °C |
| predsadené zrkadlo 1: | smer pohľadu 70° - uhol otvorenia 40° |
| predsadené zrkadlo 2: | smer pohľadu 90° - uhol otvorenia 36° |
| predsadené zrkadlo 3: | smer pohľadu 110° - uhol otvorenia 32° |
| rozlíšenie kamery: | 640 (H) x 480 (V) = 307 200 pixlov |
| typ šošovky: | asférický |
| uhol: | 0°/90° |
| uhol otvorenia: | horizontálny 46° - vertikálny 34° - diagonálny 56° |
| vyhotovenie: | polotuhý |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 cm - 6 cm |
| zdroj svetla: | 2 stmievateľné biele mini diódy LED |
| Ø hlavy v mm: | 4.9 |
| Šírka obalu v mm: | 109 |
Naposledy zobrazené