Výrobok bol úspešne pridaný.
ULTIMATEvision MASTER 90° sonda prednej kamery - poloohybný špirálový kryt
ULTIMATEvision MASTER 90° sonda prednej kamery - poloohybný špirálový kryt
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- 4 stmievateľné mini LED žiarovky
- polomer ohybu max. 15 mm
- možnosť pripojenia na všetky obrazové osciloskopy ULTIMATE
Vlastnosti
| AV zväčšenie: | až 15" cez Cinch |
| Ochrana kamery 2: | puzdro na kameru z nehrdzavejúcej nerezovej ocele |
| Odolnosť 2: | sonda odolná voči olejom a benzínu |
| Trieda ochrany: | IP 67 |
| jas: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| ochrana kamery: | predsádka zo zafírové skla odolného voči poškriabaniu, |
| odolnosť: | vodotesný až do 1 m, |
| polomer ohybu: | min. 15 mm |
| pracovná teplota: | 0 °C až 75°C |
| rozlíšenie kamery: | 320 (H) x 240 (V) = 76800 pixlov |
| typ šošovky: | asférický |
| uhol: | 90° |
| uhol otvorenia: | horizontálny 46° - vertikálny 34° - diagonálny 56° |
| vyhotovenie: | polotuhý |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 cm - 6 cm |
| zdroj svetla: | 4 stmievateľné biele mini diódy LED |
| Ø hlavy v mm: | 5.5 |
| Číslo výrobku | Popis | dĺžka v mm | Dĺžka obalu v mm | Hmotnosť v g | Výška obalu v mm | Šírka obalu v mm |
Odporúčaná maloobchodná cena (bez DPH) |
Množstvo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 550.7351 | ULTIMATEvision SUPERCHARGED 90° sonda kamery, poloohybná, Ø3, 9mm, L=1m | 1 | 197 | 180 | 40 | 198 | 257,00 € * 670,52 € * | |
| 550.7352 | ULTIMATEvision SUPERCHARGED 90° sonda kamery, poloohybná, Ø3, 9mm, L=2m | 2 | 195 | 250 | 30 | 190 | 339,00 € * 913,52 € * |
Naposledy zobrazené