Výrobok bol úspešne pridaný.
ULTIMATEvision MASTER 0° sonda prednej kamery - poloohybný špirálový kryt
ULTIMATEvision MASTER 0° sonda prednej kamery - poloohybný špirálový kryt
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- 6 stmievateľných mini LED žiaroviek
- polomer ohybu max. 30 mm
- možnosť pripojenia na všetky obrazové osciloskopy ULTIMATE
Vlastnosti
| AV zväčšenie: | až 10" cez Cinch |
| Dĺžka obalu v mm: | 265 |
| Hmotnosť v g: | 140 |
| Ochrana kamery 2: | puzdro na kameru z nehrdzavejúcej nerezovej ocele |
| Odolnosť 2: | sonda odolná voči olejom a benzínu |
| Trieda ochrany: | IP 67 |
| Výška obalu v mm: | 35 |
| jas: | 0 ~ 420 LUX / 4 cm |
| ochrana kamery: | predsádka zo zafírové skla odolného voči poškriabaniu, |
| odolnosť: | vodotesný až do 1 m, |
| polomer ohybu: | min. 30 mm |
| pracovná teplota: | 0 °C až +50°C |
| predsadené zrkadlo 1: | smer pohľadu 90° - uhol otvorenia 36° |
| rozlíšenie kamery: | 320 (H) x 240 (V) = 76800 pixlov |
| typ šošovky: | asférický |
| uhol: | 0° |
| uhol otvorenia: | horizontálny 46° - vertikálny 34° - diagonálny 56° |
| vyhotovenie: | polotuhý |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 cm - 6 cm |
| zdroj svetla: | 6 stmievateľných, bielych mini LED |
| Ø hlavy v mm: | 8.5 |
| Šírka obalu v mm: | 240 |
| Číslo výrobku | Popis | dĺžka v mm |
Odporúčaná maloobchodná cena (bez DPH) |
Množstvo |
|---|---|---|---|---|
| 550.7852 | ULTIMATEvision MASTER kamerová sonda, 0° poloohybná, Ø8,5mm, 2m | 2 | 176,00 € * 532,20 € * | |
| 550.7853 | ULTIMATEvision MASTER kamerová sonda, 0° poloohybná, Ø8,5mm, 3m | 3 | 210,00 € * 626,10 € * |
Naposledy zobrazené