Výrobok bol úspešne pridaný.
HD súprava obrazových osciloskopov, prepínacia 0° a 90°, Ø 6,0 mm
HD súprava obrazových osciloskopov, prepínacia 0° a 90°, Ø 6,0 mm
- Č. výrobku: 550.7507
- EAN: 4042146826065
- Priporočena maloprodajna cena: 417,31 € *
Popis
- 6 stmievateľných mini LED žiaroviek
- Polomer ohybu max. 5 cm
- možnosť pripojenia na HD obrazový osciloskop 550.7501
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 125 |
| Dĺžka v mm: | 1000.0 |
| Hmotnosť v g: | 85 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Výška obalu v mm: | 30 |
| odolnosť: | odolný voči oleju |
| polomer ohybu: | 5 cm |
| pracovná teplota: | -10°C až +60°C |
| rozlíšenie kamery: | 1280 (H) x 720 (V) |
| smer pohľadu v stupňoch: | 65 |
| uhol: | 0° + 90° |
| uhol otvorenia: | 65° |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 3 ~ 8 cm |
| zdroj svetla: | 6 stmievateľných, bielych mini LED |
| Ø hlavy v mm: | 6.0 |
| Šírka obalu v mm: | 124 |
Naposledy zobrazené