Výrobok bol úspešne pridaný.
HD súprava obrazových osciloskopov, 0°, Ø 3,9 mm
HD súprava obrazových osciloskopov, 0°, Ø 3,9 mm
- Č. výrobku: 550.7506
- EAN: 4042146825631
- Špeciálna cena: 277,50 € *
Popis
- 6 stmievateľných mini LED žiaroviek
- Polomer ohybu max. 5 cm
- možnosť pripojenia na HD obrazový osciloskop 550.7501
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 126 |
| Dĺžka v mm: | 1000.0 |
| Hmotnosť v g: | 46 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Výška obalu v mm: | 32 |
| polomer ohybu: | 5 cm |
| pracovná teplota: | -10°C až +60°C |
| rozlíšenie kamery: | 1280 (H) x 720 (V) |
| uhol: | 0° |
| uhol otvorenia: | 65° |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 3 ~ 8 cm |
| zdroj svetla: | 6 stmievateľných, bielych mini LED |
| Ø hlavy v mm: | 3.9 |
| Šírka obalu v mm: | 127 |
Naposledy zobrazené