Výrobok bol úspešne pridaný.
eMONSTER 1/4" súprava akumulátorového tyčového skrutkovača na bity, 27-dielna
eMONSTER 1/4" súprava akumulátorového tyčového skrutkovača na bity, 27-dielna
- Č. výrobku: 515.3600
- EAN: 4042146877579
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- pre bity podľa DIN 3126 / C 6,3
- ideálny na práce nezávislé od siete
- malá hmotnosť
- s praktickou funkciou prepínania zľava/doľava
- vysokovýkonný lítium-iónový akumulátor
- USB - C Ladeanschluss an der Unterseite
- s indikátorom nabitia
- mit LED-Arbeitslicht
- s 3-stupňovou reguláciou krútiaceho momentu
- zahŕňa rozsiahly sortiment bitov
- in praktischer Kunststoffbox
Vlastnosti
| Doba nabíjania: | 3-4 hod. |
| Druh batérie: | 18650 |
| Dĺžka obalu v mm: | 232 |
| Elektrické napätie: | 3,6 V |
| Funkčné atribúty 1: | prepínateľný |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 69.71 |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 03 (31 - 50 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.039 |
| Hmotnosť v g: | 620 |
| Informácie o lítiu: | Lítium vo výrobku (zabudovaný alebo priložený) |
| Kapacita akumulátora [Ah]: | 1,5 |
| Max. krútiaci moment: | 6 |
| Nabíjateľná batéria: | áno |
| Napätie (V): | 3,6 |
| Napätie zástrčky: | 5 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet dielov v súprave: | 27 |
| Počet potrebných batérií: | 1 |
| Prevádzkový režim: | Súprava akumulátorov |
| Sieťová zástrčka: | USB-C / USB-A |
| Vibračné zrýchlenie: | 0,408 |
| Voľnobežný prúd: | 300 min -1 |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | áno |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 62 |
| Zloženie batérie: | Lítium (nabíjateľné) |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 58.71 |
| napätie: | 10,8 V |
| pohon: | 1/4" |
| počet akumulátorov: | 1 |
| technológia akumulátora: | Lítium-iónový |
| Šírka obalu v mm: | 136 |
Naposledy zobrazené