Výrobok bol úspešne pridaný.
ULTIMATEvision SUPERCHARGED 0° sonda prednej kamery - ohybný PVC kryt
ULTIMATEvision SUPERCHARGED 0° sonda prednej kamery - ohybný PVC kryt
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- 4 stmievateľné mini LED žiarovky
- polomer ohybu max. 15 mm
- možnosť pripojenia na všetky obrazové osciloskopy ULTIMATE
Vlastnosti
| AV zväčšenie: | až 15" cez Cinch |
| Dĺžka obalu v mm: | 380 |
| Hmotnosť v g: | 140 |
| Ochrana kamery 2: | puzdro na kameru z nehrdzavejúcej nerezovej ocele |
| Odolnosť 2: | sonda odolná voči olejom a benzínu |
| Trieda ochrany: | IP 67 |
| Výška obalu v mm: | 72 |
| dĺžka v mm: | 1 |
| jas: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| ochrana kamery: | predsádka zo zafírové skla odolného voči poškriabaniu, |
| odolnosť: | vodotesný až do 1 m, |
| polomer ohybu: | min. 15 mm |
| pracovná teplota: | 0 °C až 75°C |
| predsadené zrkadlo 1: | smer pohľadu 70° - uhol otvorenia 40° |
| predsadené zrkadlo 2: | smer pohľadu 90° - uhol otvorenia 36° |
| predsadené zrkadlo 3: | smer pohľadu 110° - uhol otvorenia 32° |
| rozlíšenie kamery: | 320 (H) x 240 (V) = 76800 pixlov |
| typ šošovky: | asférický |
| uhol: | 150° |
| uhol otvorenia: | horizontálny 46° - vertikálny 34° - diagonálny 56° |
| vyhotovenie: | pružná PVC priechodka |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 cm - 6 cm |
| zdroj svetla: | 4 stmievateľné biele mini diódy LED |
| Ø hlavy v mm: | 6.0 |
| Šírka obalu v mm: | 308 |
Naposledy zobrazené