Artikel je bil uspešno dodan.
ULTIMATEvision MASTER 0° sonda za sprednjo kamero - poltogi spiralni ovoj
ULTIMATEvision MASTER 0° sonda za sprednjo kamero - poltogi spiralni ovoj
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- 6 Mini LED svetilke z možnostjo zatemnitve
- premer upogiba najv. 30 mm
- mogoče priključiti na vse videoskope ULTIMATE
Lastnosti
| AV-povečanje: | do 10" prek Cinch |
| Delovna temperatura: | 0°C do +50°C |
| Dolžina embalaže mm: | 265 |
| Izvedba: | poltog |
| Kot odpiranja: | vodoravno 46° - navpično 34° - diagonalno 56° |
| Kotnik: | 0° |
| Kotno ogledalo 1: | Smer 90° - kot odpiranja 36° |
| Ločljivost kamere: | 320 (H) x 240 (V) = 76.800 pikslov |
| Obstojnost: | vodotesno do maks. 1m, |
| Obstojnost 2: | sonda, odporna na olje in bencin |
| Polmer upogibanja: | min. 30 mm |
| Razred zaščite: | IP 67 |
| Svetlobni vir: | 6 zatemnitvenih belih mini-LED |
| Svetlost: | 0 ~ 420 LUX / 4 cm |
| Teža v g: | 140 |
| Višina embalaže mm: | 35 |
| Vrsta leče: | asferično |
| Zaščita za kamero: | Nastavek iz safirnega stekla, odpornega na praske |
| Zaščita za kamero 2: | Tulec za kamero iz nerjavečega jekla |
| osredotočena ostrina globine: | 1 cm - 6 cm |
| Ø glave v mm: | 8.5 |
| Širina embalaže mm: | 240 |
| Številka artikla | Opis | Dolžina v m |
Priporočena maloprodajna cena: (brez. DDV-ja.) |
Količina |
|---|---|---|---|---|
| 550.7852 | ULTIMATEvision MASTER sonda kamere, 0° poltoga, Ø8,5mm, 2m | 2 | 176,00 € * 532,20 € * | |
| 550.7853 | ULTIMATEvision MASTER sonda kamere, 0° poltoga, Ø8,5mm, 3m | 3 | 210,00 € * 626,10 € * |
Nazadnje ogledano