Artikel je bil uspešno dodan.
ULTIMATEvision MASTER sonda videoskopa preklopna, 0° in 90°
ULTIMATEvision MASTER sonda videoskopa preklopna 0°/90° 2m
- Št. artikla: 550.7492
- EAN: 4042146421383
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- 2 posameznima kamerama + 2 ločenima svetlobnima viroma
- polmer upogiba maks. 15 mm
- poltog ovoj spirale
- dodatni navoj za pritrditev pribora (ogledalo/jeziček/magnet)
- združljiv z videoskopi mit ULTIMATE
Lastnosti
| AV-povečanje: | do 15" prek Cinch |
| Delovna temperatura: | 0°C do +60°C |
| Dolžina embalaže mm: | 262 |
| Dolžina v m: | 2 |
| Izvedba: | poltog |
| Kot odpiranja: | vodoravno 46° - navpično 34° - diagonalno 56° |
| Kotnik: | 0°/90° |
| Ločljivost kamere: | 640 (H) x 480 (V) = 307.200 pikslov |
| Polmer upogibanja: | min. 15 mm |
| Svetlobni vir: | po 2 zatemnitvene bele mini-LED |
| Svetlost: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| Teža v g: | 105 |
| Višina embalaže mm: | 36 |
| Vrsta leče: | asferično |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Zaščita za kamero: | Nastavek iz safirnega stekla, odpornega na praske |
| Zaščita za kamero 2: | Tulec za kamero iz nerjavečega jekla |
| osredotočena ostrina globine: | 1 cm - 6 cm |
| Ø glave v mm: | 4.9 |
| Širina embalaže mm: | 247 |
Nazadnje ogledano