Artikel je bil uspešno dodan.
ULTIMATEvision MASTER 90° sonda za sprednjo kamero - poltogi spiralni ovoj
ULTIMATEvision MASTER 90° sonda za sprednjo kamero - poltogi spiralni ovoj
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- 4 Mini LED svetilke z možnostjo zatemnitve
- premer upogiba najv. 15 mm
- mogoče priključiti na vse videoskope ULTIMATE
Lastnosti
| AV-povečanje: | do 15" prek Cinch |
| Delovna temperatura: | 0°C do 75°C |
| Izvedba: | poltog |
| Kot odpiranja: | vodoravno 46° - navpično 34° - diagonalno 56° |
| Kotnik: | 90° |
| Ločljivost kamere: | 320 (H) x 240 (V) = 76.800 pikslov |
| Obstojnost: | vodotesno do maks. 1m, |
| Obstojnost 2: | sonda, odporna na olje in bencin |
| Polmer upogibanja: | min. 15 mm |
| Razred zaščite: | IP 67 |
| Svetlobni vir: | 4 zatemnitvene bele mini-LED |
| Svetlost: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| Vrsta leče: | asferično |
| Zaščita za kamero: | Nastavek iz safirnega stekla, odpornega na praske |
| Zaščita za kamero 2: | Tulec za kamero iz nerjavečega jekla |
| osredotočena ostrina globine: | 1 cm - 6 cm |
| Ø glave v mm: | 5.5 |
| Številka artikla | Opis | Dolžina v m | Dolžina embalaže mm | Teža v g | Višina embalaže mm | Širina embalaže mm |
Priporočena maloprodajna cena: (brez. DDV-ja.) |
Količina |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 550.7351 | ULTIMATEvision MASTER 90° sonda kamere, poltog, Ø3, 9mm, D=1m | 1 | 197 | 180 | 40 | 198 | 257,00 € * 670,52 € * | |
| 550.7352 | ULTIMATEvision MASTER 90° sonda kamere, poltog, Ø3, 9mm, D=2m | 2 | 195 | 250 | 30 | 190 | 339,00 € * 913,52 € * |
Nazadnje ogledano