Artikel je bil uspešno dodan.
Preklopna sonda videoskopa HD 0° in 90°, Ø 6,0 mm
Preklopna sonda videoskopa HD 0° in 90°, Ø 6,0 mm
- Št. artikla: 550.7507
- EAN: 4042146826065
- Priporočena maloprodajna cena: 417,31 € *
Opis
- 6 Mini LED svetilke z možnostjo zatemnitve
- premer upogiba najv. 5 cm
- mogoče priključiti na videoskop HD 550.7501
Lastnosti
| Delovna temperatura: | -10°C do +60°C |
| Dolžina embalaže mm: | 125 |
| Dolžina mm: | 1000.0 |
| Kot odpiranja: | 65° |
| Kotnik: | 0° + 90° |
| Ločljivost kamere: | 1280 (H) x 720 (V) |
| Obstojnost: | odporno na olje |
| Polmer upogibanja: | 5 cm |
| Razred zaščite: | IP67 |
| Smer stopinje: | 65 |
| Svetlobni vir: | 6 zatemnitvenih belih mini-LED |
| Teža v g: | 85 |
| Višina embalaže mm: | 30 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| osredotočena ostrina globine: | 3 ~ 8 cm |
| Ø glave v mm: | 6.0 |
| Širina embalaže mm: | 124 |
Nazadnje ogledano