Artikel je bil uspešno dodan.
Sonda videoskopa HD 0°, Ø 3,9 mm
Sonda videoskopa HD 0°, Ø 3,9 mm
- Št. artikla: 550.7506
- EAN: 4042146825631
- Akcijska cena: 277,50 € *
Opis
- 6 Mini LED svetilke z možnostjo zatemnitve
- premer upogiba najv. 5 cm
- mogoče priključiti na videoskop HD 550.7501
Lastnosti
| Delovna temperatura: | -10°C do +60°C |
| Dolžina embalaže mm: | 126 |
| Dolžina mm: | 1000.0 |
| Kot odpiranja: | 65° |
| Kotnik: | 0° |
| Ločljivost kamere: | 1280 (H) x 720 (V) |
| Polmer upogibanja: | 5 cm |
| Razred zaščite: | IP67 |
| Svetlobni vir: | 6 zatemnitvenih belih mini-LED |
| Teža v g: | 46 |
| Višina embalaže mm: | 32 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| osredotočena ostrina globine: | 3 ~ 8 cm |
| Ø glave v mm: | 3.9 |
| Širina embalaže mm: | 127 |
Nazadnje ogledano