Artikel je bil uspešno dodan.
Komplet videoskopa Wi-Fi z Ø 6,0 mm 0° in 90° HD sondo sprednje kamere, preklopni, 4-delni
Komplet videoskopa Wi-Fi z Ø 6,0 mm 0° in 90° HD sondo sprednje kamere, preklopni, 4-delni
- Št. artikla: 550.7540
- EAN: 4042146783467
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- preprosto povezovanje s pametnim telefonom prek Wi-Fi-ja
- za pametne telefone Android (od sistema Android 4.4+) in sistem iPhone IOS (nad IOS 8.0)
- 6,0 mm HD kamera
- brezžično in preprosto nastavljanje
- Fotografije in videoposnetki se shranijo neposredno v pametni telefon
- 4 mini svetilke LED
- prenosni in od omrežja neodvisen sistem
- optimalno rokovanje zaradi dela, neodvisnega od omrežja
- sonde bistveno niso občutljive na upogib, ker ni kabla iz fiber stekla
- delovna temperatura od –15 °C do +50 °C
- največji možni zorni kot zaradi posebne kamere v glavi sonde
- zelo dobra kakovost slike in videa
- možnosti slikanja v formatu JPEG
- videoposnetki v formatu MPEG4
- vsestransko uporabno
- Oddajnik z vgrajenim akumulatorjem, kontrolno lučko za polnjenje in lučjo
- mogoče je pribl. 60-minutno neprekinjeno delovanja
- polnjenje oddajnika poteka prek USB ključa
- vključno z USB adapterjem, ki omogoča priključitev kamere na prenosnik ali računalnik
Lastnosti
| Deli v kompletu: | 4 |
| Delovna temperatura: | -15°C do +50°C |
| Dolžina embalaže mm: | 173 |
| Format shranjevanja slike: | JPG, MPEG4 |
| Format videoposnetka: | MPEG4 |
| Kapaciteta akumulatorja [Ah]: | 0,8 |
| Kot odpiranja: | 60° |
| Kotnik: | 0 + 90 |
| Ločljivost kamere: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (fotografiranje) = 2,0 mega slikovnih pik |
| Napetost (V): | 3,7 |
| Obstojnost: | Sonda, odporna motorno olje |
| Polmer upogibanja: | 15 mm |
| Priključek: | USB 2.0 |
| Razred zaščite: | IP67 |
| Svetlobni vir: | 6 zatemnitvenih belih mini-LED |
| Tehnologija akumulatorja: | Litijevi-ioni |
| Teža v g: | 150 |
| Trajanje dela: | pribl. 60 min |
| Višina embalaže mm: | 50 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| osredotočena ostrina globine: | 1 - 1,5 cm |
| Ø glave v mm: | 6.0 |
| Širina embalaže mm: | 101 |
| Številka ZN: | UN 38.3 |
Nazadnje ogledano