Artikel je bil uspešno dodan.
Fleksibilna servisna luč z magnetom
Fleksibilna servisna luč z magnetom
- Št. artikla: 550.1185
- EAN: 4042146038000
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- idealen za dela, neodvisna od omrežja
- halogenska žarnica
- 400 mm dolgo fleksibilno steblo
- z magnetom, skozi katerega steče svetloba, mogoče namestiti po izbiri
- vključno s 500 mm podaljškom
- pribl. 60-urno trajanje svetenja
- vključno s 3 x AA baterijami
- ohišje, odporno na udarce
Lastnosti
| Baterija za ponovno polnjenje: | Ne |
| Delovna temperatura: | 0° / +40°C |
| Dolžina embalaže mm: | 667 |
| Dolžina mm: | 600 |
| Dolžina svetlobnega snopa najv.: | 1 |
| Glavna sijalka: | Halogenska svetilka |
| Nadomestna sijalka: | 550.1188 |
| Napetost (V): | 1,5 |
| Premer v mm: | 7,0 |
| S priključno vrvico in vtičem: | Ne |
| Sestava baterije: | Cinkov premog |
| Standard: | IK00, IP44 |
| Stopnja odpornosti na udarce: | IK00 |
| Svetilna moč W: | 3,2 W |
| Svetlobni vir: | Halogenska |
| Teža baterije [kg]: | 0.018 |
| Teža v g: | 120 |
| Težnostni razred baterije: | Razred 02 (16–30 g) |
| Trajanje svetenje najv.: | 60 |
| Višina embalaže mm: | 45 |
| Vračilo izključeno: | Da |
| Vrsta akumulatorja: | AA |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Vsebuje baterijo: | Da |
| Vsebuje litijevo baterijo: | Ne |
| Zaščita pred brizgano vodo: | IP40 |
| Širina embalaže mm: | 58 |
| Število potrebnih baterij: | 3 |
Nazadnje ogledano