Artikel je bil uspešno dodan.
Komplet prilagodljivih servisnih luči, 4-delni
Komplet prilagodljivih servisnih luči, 4-delni
- Št. artikla: 550.1160
- EAN: 4042146101292
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- idealen za dela, neodvisna od omrežja
- halogenska žarnica
- fleksibilno steblo
- vključno s prilagodljivim nastavkom iz fiber stekla
- s sponko za prsni žep
- pribl. 60-urno trajanje svetenja
- vključno 3x baterijami LR 03/1,5 V AAA (Micro)
- ohišje, odporno na udarce
Lastnosti
| Baterija za ponovno polnjenje: | Ne |
| Deli v kompletu: | 4 |
| Delovna temperatura: | 0° / +40°C |
| Dolžina embalaže mm: | 232 |
| Dolžina svetlobnega snopa najv.: | 1 |
| Glavna sijalka: | Halogenska svetilka |
| Material 1: | Aluminij |
| Napetost (V): | 1,5 |
| S priključno vrvico in vtičem: | Ne |
| Sestava baterije: | Alkalni mangan (alkalen) |
| Standard: | IK00, IP60 |
| Stopnja odpornosti na udarce: | IK00 |
| Svetilna moč W: | 3,2 W |
| Svetini tok najv.: | 192 |
| Svetlobni vir: | Halogenska |
| Teža baterije [kg]: | 0.011 |
| Teža v g: | 230 |
| Težnostni razred baterije: | Razred 01 (do 15 g) |
| Trajanje svetenje najv.: | 60 |
| Višina embalaže mm: | 35 |
| Vračilo izključeno: | Da |
| Vrsta akumulatorja: | AAA |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Vsebuje baterijo: | Da |
| Vsebuje litijevo baterijo: | Ne |
| Zaščita pred brizgano vodo: | IP60 |
| svetlobnitok: | 192 lumnov |
| Širina embalaže mm: | 162 |
| Število potrebnih baterij: | 3 |
Nazadnje ogledano