Artikel je bil uspešno dodan.
perfectLight ročna luč 420 lumnov, upogljiva
perfectLight ročna luč 420 lumnov, upogljiva
- Št. artikla: 150.4310
- EAN: 4042146384367
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- idealen za dela, neodvisna od omrežja
- 6 W Citizen Power LED
- 140 lumnov svetilnega toka
- upogljivo ohišje 180°
- vrtljiva kljuka za obešanje
- magnetni
- s kontrolno LED diodo za kontrolo pred izpraznitvijo
- vklj. s samodejno izklopno polnilno postajo
- zaščiteno pred brizgano vodo v skladu z IP64
- popolnoma odporno na udarce
- 3-urno trajanje svetenja
- 3-urno trajanje svetenja
- ohišje iz na udarce odpornega polikarbonata
- telo ohišja, prevlečeno z visokokakovostno gumo
Lastnosti
| AC napetostno območje: | 110 - 230 |
| Baterija za ponovno polnjenje: | Da |
| DC napetostno območje: | 12 - 24 |
| Delovna temperatura: | -5° do +45°C |
| Dolžina embalaže mm: | 343 |
| Dolžina mm: | 290 |
| Dolžina svetlobnega snopa najv.: | 10 |
| Električni vtič: | Evro vtič naprave (05) |
| Frekvenca: | 50 |
| Glavna sijalka: | LED |
| Informacije o litiju: | Litij v izdelku (vgrajen ali priložen) |
| Kapaciteta akumulatorja [Ah]: | 3,5 |
| Napetost (V): | 3,7 |
| Napetost vtiča: | 230 |
| Premer v mm: | 56,0 |
| S priključno vrvico in vtičem: | Da |
| Sestava baterije: | Litij (mogoče ponovno polnjenje) |
| Standard: | IK00, IP64 |
| Stopnja odpornosti na udarce: | IK00 |
| Svetilna moč W: | 6 W |
| Svetini tok najv.: | 420 |
| Svetlobni vir: | 6 W CITIZEN POWER LED |
| Tehnologija akumulatorja: | Li-polimer |
| Teža osnovne naprave z akumulatorjem: | 800 |
| Teža v g: | 560 |
| Trajanje svetenje najv.: | 3 |
| Višina embalaže mm: | 80 |
| Vračilo izključeno: | Da |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Vsebuje baterijo: | Da |
| Vsebuje litijevo baterijo: | Da |
| Z vtičem za vžigalnik za cigarete: | Da |
| Zaščita pred brizgano vodo: | IP64 |
| Čas polnjenja: | 3 |
| Širina embalaže mm: | 247 |
| Število polnilnikov: | 1 |
| Število potrebnih baterij: | 1 |
Nazadnje ogledano