Artikel je bil uspešno dodan.
UltimateBEAM Prenosna delavniška ročna luč, prepogibna, 550 lumnov
UltimateBEAM Prenosna delavniška ročna luč, prepogibna, 550 lumnov
- Št. artikla: 150.4490
- EAN: 4042146862711
- Akcijska cena: 39,00 € *
Opis
- idealen za dela, neodvisna od omrežja
- 10-vatna COB LED + 1 x 5-vatna LED naglavna svetilka
- brezstopenjska zatemnitev
- s funkcijo polnilne postaje USB (polnjenje zunanjih naprav)
- Odvajanje toplote skozi hladilna rebra na zadnji strani
- s kontrolno LED diodo za kontrolo pred izpraznitvijo
- 360° upogljivo, magnetno stojalo
- vklj. s samodejno izklopno polnilno postajo
- izbirno neposredno polnjenje na svetilki
- vključno s polnilnim kablom USB-C
- s sponko za pas in kaveljčkom
- zaščiteno pred brizgano vodo v skladu z IP64
- popolnoma odporno na udarce
- 3-urno trajanje svetenja
- 3,5-urno trajanje svetenja
- ohišje iz na udarce odpornega polikarbonata
- telo ohišja, prevlečeno z visokokakovostno gumo
Lastnosti
| Baterija za ponovno polnjenje: | Da |
| Delovna temperatura: | –10 °C do +40 °C |
| Dolžina embalaže mm: | 218 |
| Električni vtič: | USB-C / USB-A |
| Funkcijski atributi 1: | odporno proti udarcem |
| Funkcijski atributi 2: | zaščiten pred brizgano vodo |
| Glavna sijalka: | LED |
| Informacije o litiju: | Litij v izdelku (vgrajen ali priložen) |
| Kapaciteta akumulatorja [Ah]: | 2.0 |
| Moč W: | 25 W |
| Napetost (V): | 3,7 |
| Napetost vtiča: | 5 |
| Način delovanja: | Komplet akumulatorjev |
| Sestava baterije: | Litij (mogoče ponovno polnjenje) |
| Skupna dolžina mm: | 198 |
| Stopnja odpornosti na udarce: | IK08 |
| Svetini tok najm.: | 250 |
| Svetini tok najv.: | 550 |
| Svetlobni vir: | 10-vatna COB LED +1x 5-vatna LED naglavna svetilka |
| Tehnologija akumulatorja: | Litijevi-ioni |
| Teža baterije [kg]: | 0.041 |
| Teža v g: | 260 |
| Težnostni razred baterije: | Razred 03 (31–50 g) |
| Trajanje svetenje najv.: | 3.5 |
| Video povezava uporaba: | Video |
| Višina embalaže mm: | 88 |
| Višina v mm: | 34 |
| Vračilo izključeno: | Da |
| Vrsta akumulatorja: | 18650 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Vsebuje baterijo: | Da |
| Vsebuje litijevo baterijo: | Da |
| Zaščita pred brizgano vodo: | IP64 |
| svetlobnitok: | 550/250 lumnov |
| Čas polnjenja: | 3 ure |
| Širina embalaže mm: | 120 |
| Širina v mm: | 64 |
| Številka ZN: | UN 38.3 |
| Število polnilnikov: | 1 |
| Število potrebnih baterij: | 1 |
Nazadnje ogledano