Artikel je bil uspešno dodan.
perfectLight ročna luč 500 lumnov
perfectLight ročna luč 500 lumnov
- Št. artikla: 150.4440
- EAN: 4042146712856
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- idealen za dela, neodvisna od omrežja
- zmogljiv Led reflektor
- izjemno zmogljiva CREE XP-E2 sprednja LED luč
- 3 načinov osvetlitve: 2 stopnji svetlosti in svetloba reflektorja
- 3 jakosti svetlobnega toka: Front 250 in 500 lumnov ter reflektor 175 lumnov svetlobnega toka
- vrtljiva kljuka za obešanje
- upogljivo, magnetno stojalo
- vklj. s samodejno izklopno polnilno postajo
- zaščitena pred brizgano vodo v skladu z IP65
- odporno proti udarcem
- 5-urno trajanje svetenja
- Trajanje svetenja 6 ur/3 ure
- telo ohišja, prevlečeno z visokokakovostno gumo
Lastnosti
| Baterija za ponovno polnjenje: | Da |
| Delovna temperatura: | -10°/+40°C |
| Dolžina embalaže mm: | 212 |
| Dolžina mm: | 190 |
| Dolžina svetlobnega snopa najv.: | 61.5 |
| Električni vtič: | Evro vtič naprave (05) |
| Frekvenca: | 50 |
| Glavna sijalka: | LED |
| Globina v mm: | 29.0 |
| Informacije o litiju: | Litij v izdelku (vgrajen ali priložen) |
| Kapaciteta akumulatorja [Ah]: | 2,2 |
| Napetost (V): | 3,8 |
| Napetost vtiča: | 230 |
| Sestava baterije: | Litij (mogoče ponovno polnjenje) |
| Standard: | IK07, IP65 |
| Stopnja odpornosti na udarce: | IK07 |
| Svetilna moč W: | 4 W |
| Svetini tok najm.: | 175 |
| Svetini tok najv.: | 500 |
| Svetlobni vir: | CREE XP-E2 |
| Tehnologija akumulatorja: | Litijevi-ioni |
| Teža baterije [kg]: | 0.048 |
| Teža v g: | 240 |
| Težnostni razred baterije: | Razred 03 (31–50 g) |
| Trajanje svetenje najm.: | 3 |
| Trajanje svetenje najv.: | 6 |
| Višina embalaže mm: | 84 |
| Vračilo izključeno: | Da |
| Vrsta akumulatorja: | 18650 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Vsebuje baterijo: | Da |
| Vsebuje litijevo baterijo: | Da |
| Z vtičem za vžigalnik za cigarete: | Da |
| Zaščita pred brizgano vodo: | IP65 |
| svetlobnitok: | 175 lumnov/500 lumnov |
| Čas polnjenja: | 5 |
| Širina embalaže mm: | 94 |
| Širina v mm: | 60 |
| Številka ZN: | UN 38.3 |
| Število potrebnih baterij: | 1 |
Nazadnje ogledano