Artikel je bil uspešno dodan.
perfectLight mini Led delovna luč 900 lumnov
perfectLight mini Led delovna luč 900 lumnov
- Št. artikla: 150.4450
- EAN: 4042146712863
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- idealen za dela, neodvisna od omrežja
- izjemno zmogljiva COB sprednja LED luč
- 2 jakosti svetlobnega toka: 450 in 900 lumnov
- zaščiteno pred brizgano vodo v skladu z IP54
- vključno s 6 AA 1,5V baterijami
- obrobe ohišja iz gume
- izvlekljiv podstavek
Lastnosti
| Baterija za ponovno polnjenje: | Ne |
| Delovna temperatura: | -10°/+40°C |
| Dolžina embalaže mm: | 206 |
| Dolžina svetlobnega snopa najv.: | 33.4 |
| Glavna sijalka: | LED |
| Globina v mm: | 45 |
| Kapaciteta: | Trajanje svetenja 12 ur/3 ure |
| Napetost (V): | 1,5 |
| Sestava baterije: | Alkalni mangan (alkalen) |
| Standard: | IK07, IP54 |
| Stopnja odpornosti na udarce: | IK07 |
| Svetilna moč W: | 12 W |
| Svetini tok najm.: | 450 |
| Svetini tok najv.: | 900 |
| Svetlobni vir: | COB LED |
| Teža baterije [kg]: | 0.023 |
| Teža v g: | 580 |
| Težnostni razred baterije: | Razred 02 (16–30 g) |
| Trajanje svetenje najm.: | 3 |
| Trajanje svetenje najv.: | 12 |
| Višina embalaže mm: | 55 |
| Višina v mm: | 185 |
| Vračilo izključeno: | Da |
| Vrsta akumulatorja: | AA |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| Vsebuje baterijo: | Da |
| Vsebuje litijevo baterijo: | Ne |
| Zaščita pred brizgano vodo: | IP54 |
| svetlobnitok: | 450 lumnov/900 lumnov |
| Širina embalaže mm: | 192 |
| Širina v mm: | 195 |
| Število potrebnih baterij: | 6 |
Nazadnje ogledano