Artikel je bil uspešno dodan.
Pnevmatski udarni vijačnik 1", 2441Nm
Pnevmatski udarni vijačnik 1", 2441Nm
- Št. artikla: 515.3745
- EAN: 4042146404591
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- z nedrsečim ročajem
- vodenje odpadnega zraka skozi ročaj vstran
- s 3-kratno predizibiro zateznega momenta za privijanje in odvijanje
- vgrajen odvod v ročici
- nizek nivo hrupa
- z gumijastim ohišjem
- visokozmogljivo dvojno udarno kladivo
- z odprtino za pritrditev zatiča
- dolga življenjska doba
- vključno z 1/2" spojnim vtičem
- zelo lahko aluminijasto ohišje
Lastnosti
| Delovni tlak v bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Dolžina embalaže mm: | 500 |
| Material 1: | Aluminij |
| Merilna negotovost pospeševanje vibracij: | 1.49 |
| Način delovanja: | pnevmatsko |
| Poraba zraka v l/min: | 282 |
| Pospeševanje vibracij: | < 6,50 |
| Priključni navoj: | 1/2"PT |
| Raven zvočne moči (dbA): | 86 dbA |
| Raven zvočnega tlaka (dbA): | 96 |
| Skupna dolžina L v mm: | 467 |
| Standard: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Teža v g: | 7300 |
| Video povezava uporaba: | Video |
| Višina embalaže mm: | 140 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| maks. moment za tek v desno: | 1 = 1113 Nm |
| maks. moment za tek v desno 2: | 2 = 1485 Nm |
| maks. moment za tek v desno 3: | 3 = 2033 Nm |
| maks. sprostitveni moment: | 2441 Nm |
| maks. velikost vijaka: | M 38 |
| min. premer cevi: | 1/2" - 12,7 mm |
| Širina B: | 170 |
| Širina embalaže mm: | 200 |
| Število vrtljajev v prostem teku v vrt./min: | 6000 |
| Štirirobni nastavek: | 1 |
Nazadnje ogledano