Artikel je bil uspešno dodan.
1/2" pnevmatski udarni vijačnik, 1490 Nm
1/2" pnevmatski udarni vijačnik, 1490 Nm
- Št. artikla: 515.1215
- EAN: 4042146088920
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- z nedrsečim mehkim oprijemalnim ročajem
- vodenje odpadnega zraka skozi ročaj od spodaj
- s praktično preklopno ročico (levo/desno)
- preprosto upravljanje
- 3-kratna predizbira zateznega momenta
- visokozmogljivo dvojno udarno kladivo
- dolga življenjska doba
- ročaj, izoliran pred mrazom
- vključno z 1/4" spojnim vtičem
- zelo lahko magnezijevo ohišje
Lastnosti
| Delovni tlak v bar: | max. 6,3 bar |
| Dolžina embalaže mm: | 240 |
| Merilna negotovost pospeševanje vibracij: | 1.34 |
| Nastavek v colah: | 1/2 |
| Način delovanja: | pnevmatsko |
| Poraba zraka v l/min: | 128 |
| Pospeševanje vibracij: | < 8,50 |
| Priključni navoj: | 1/4"PT |
| Raven zvočne moči (dbA): | 104 |
| Raven zvočnega tlaka (dbA): | 88 |
| Ročaj: | ročaj, izoliran pred mrazom |
| Skupna dolžina L v mm: | 208.0 |
| Standard: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Teža v g: | 2860 |
| Višina embalaže mm: | 85 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| maks. moment za tek v desno: | 1 = 444 Nm |
| maks. moment za tek v desno 2: | 2 = 592 Nm |
| maks. moment za tek v desno 3: | 3 = 810 Nm |
| maks. sprostitveni moment: | 1490 Nm |
| maks. velikost vijaka: | M 16 |
| min. premer cevi: | 3/8" - 10 mm |
| priporočen zatezni moment: | 542 Nm |
| Širina B: | 190.0 |
| Širina embalaže mm: | 210 |
| Število vrtljajev v prostem teku v vrt./min: | 7500 |
| Štirirobni nastavek: | 1/2 |
Nazadnje ogledano