Artikel je bil uspešno dodan.
1/2" miniMONSTER visokozmogljiv pnevmatski udarni vijačnik 1.390 Nm s kompletom natičnih nastavkov, 16-delni
1/2" miniMONSTER visokozmogljiv pnevmatski udarni vijačnik 1.390 Nm s kompletom natičnih nastavkov, 16-delni
- Št. artikla: 515.1271
- EAN: 4042146695517
-
Informacije: članek ni na voljo za naročilo
Opis
- vključno s komplet šestrobih natičnih ključev močnejše izvedbe na natični tirnici 10,0–24,0 mm
- Natični nastavki kratke izvedbe
- z nedrsečim mehkim oprijemalnim ročajem
- vodenje odpadnega zraka skozi ročaj od spodaj
- s praktično preklopno ročico za eno roko (levo/desno)
- preprosto upravljanje
- 3-kratna predizbira zateznega momenta
- visokozmogljiva industrijska udarna naprava Jumbo
- dolga življenjska doba
- ročaj, izoliran pred mrazom
- vključno z 1/4" spojnim vtičem
- zelo lahko ohišje
Lastnosti
| Deli v kompletu: | 16 |
| Delovni tlak v bar: | max. 6,3 bar |
| Dolžina embalaže mm: | 400 |
| Merilna negotovost pospeševanje vibracij: | 1.24 |
| Nastavek v colah: | 1/2 |
| Način delovanja: | pnevmatsko |
| Poraba zraka v l/min: | 135 |
| Pospeševanje vibracij: | < 9,18 |
| Priključni navoj: | 1/4"PT |
| Raven zvočne moči (dbA): | 113 |
| Raven zvočnega tlaka (dbA): | 102 |
| Ročaj: | nedrseč mehek ročaj |
| Skupna dolžina L v mm: | 190 |
| Standard: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Teža v g: | 2540 |
| Višina embalaže mm: | 150 |
| Vsebina embalaže: | 1 |
| maks. moment za tek v desno: | 1 = 270 Nm |
| maks. moment za tek v desno 2: | 2 = 640 Nm |
| maks. moment za tek v desno 3: | 3 = 965 Nm |
| maks. sprostitveni moment: | 1390 Nm |
| maks. velikost vijaka: | M 16 |
| min. premer cevi: | 3/8" - 10 mm |
| priporočen zatezni moment: | 615 Nm |
| Širina B: | 95 |
| Širina embalaže mm: | 300 |
| Število vrtljajev v prostem teku v vrt./min: | 10000 |
| Štirirobni nastavek: | 1/2 |
Nazadnje ogledano