Tuotteen lisäys onnistui.
Mobiili paineilma-voitelulaite, 50:1 pumppusuhde, 50-60 kg
Mobiili paineilma-voitelulaite, 50:1 pumppusuhde, 50-60 kg
- Tuotenro: 460.5695
- EAN: 4042146784280
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- enintään luokan NLGI2 mukaisten rasvojen levittämiseen
- ihanteellinen ahtaisiin tiloihin ja vaikeapääsyisiin paikkoihin
- yhden henkilön käytettävissä
- Fass Ware 50-60kg
- nopea ja siisti astian vaihto
- astia tyhjenee siististi ja täydellisesti
- kiinteään ja liikkuvaan käyttöön
Ominaisuudet
| Ilmankulutus, l/min: | 230 |
| Korkeus, mm: | 1180 |
| Käyttöpaine, bar: | 5-12 bar |
| Letkun pituus, m: | 4 |
| Leveys mm: | 600 |
| Liitoskierre: | 1/4"PT |
| NLGI-luokka: | < 2 |
| Paino g: | 27000 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 250 |
| Pakkauksen leveys mm: | 730 |
| Pakkauksen pituus mm: | 1240 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 600 |
| Rasvanpoisto: | 1800 g / min |
| Täyttötilavuus: | 60000 |
| Ø letku: | 1/2" |
Viimeksi katseltu