Tuotteen lisäys onnistui.
Hydraulinen pyöränosturi 1 t
Hydraulinen pyöränosturi 1 t
- Tuotenro: 460.5490
- EAN: 4042146785683
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- hydraulinen pyöränostin 1 t asti
- korkeus säädettävissä portaattomasti
- ketjujen varmistamiseen
- kevyt ja ketterä, sopii pieniinkin tiloihin
- pyörien ja vanteiden helppoon irrottamiseen ja kuljetukseen
- 3 ohjausrullaa huolehtivat vakaudesta
- ylikuormitussuoja ylipaineventtiilin ansiosta
- vankka teräsrakenne
Ominaisuudet
| Hyötyisku: | 175,0 mm |
| Korkeus, mm: | 860 |
| Leveys mm: | 1090 |
| Materiaali1: | Teräsputki |
| Nostokorkeus max. mm: | 230 |
| Nostokorkeus min. mm: | 75 |
| Paino g: | 68000 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 160 |
| Pakkauksen leveys mm: | 900 |
| Pakkauksen pituus mm: | 1160 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 1060 |
| Pyörän kannattimen pituus: | 640,0 mm |
| Pyörän suurin paino: | 1000 kg |
| Rullapyörien määrä: | 3 |
| Rullattava: | Kyllä |
Viimeksi katseltu