Tuotteen lisäys onnistui.
1" yleismallinen voimaväänninsarja, 5-os, 33 + 38 mm
1" yleismallinen voimaväänninsarja, 5-os, 33 + 38 mm
- Tuotenro: 516.1156
- EAN: 4042146296653
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- kestävä veto- ja irrotustyökalu
- käytetään mukana toimitetulla kammella
- integroidulla tukilaitteella
- nelikulmavääntiö standardin DIN 3120 / ISO 1174 mukaisesti
- muuntosuhde 1:64
- maksimaalinen lähtövääntömomentti 4.000 Nm
- käsittää voimahylsyn ja pidennyksen
- välttämätön varuste huoltoajoneuvoissa
- ihanteellinen käyttää liikkuvissa rakennus- ja hyötykoneissa
- ei sovi iskuvääntimille
- tukevassa muovilaukussa
Ominaisuudet
| Avainkoko, avainväli mm: | 33 + 38 |
| Lähtövääntömomentti: | max. 4000 Nm |
| Nelikantavääntiö, tuuma: | 1" |
| Osia sarjassa: | 5 |
| Paino g: | 12000 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 120 |
| Pakkauksen leveys mm: | 210 |
| Pakkauksen pituus mm: | 410 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Standardi: | DIN 3120, ISO 1174 |
| Tulovääntömomentti: | max. 62,5 Nm |
| Välitys: | 1 : 64 |
Viimeksi katseltu