Tuotteen lisäys onnistui.
XXL-pyörännostin, 250 kg
XXL-pyörännostin, 250 kg
- Tuotenro: 160.0250
- EAN: 4042146289303
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- teräsputkirakenne syvähitsatuilla saumoilla
- kevyt ja ketterä, sopii pieniinkin tiloihin
- pyörien ja vanteiden helppoon irrottamiseen ja kuljetukseen
- valmistettu pyöreistä putkista ja hitsattu kestävästi
- kaksi täyskumista ohjauspyörää
- paremmat seisomis- ja kaatumisvarmuudet
- ihanteellinen vaihdettaessa kuorma-autojen, bussien ja haarukkatrukkien renkaita
- 3-kertaisesti säädettävät pyöräkoot
- täydellisesti käytettävissä rengasliikkeessä, kuorma-autokorjaamoissa ja huolintaliikkeissä
Ominaisuudet
| Enimmäisjänneväli: | 620,0 mm |
| Hyötyisku: | 100,0 mm |
| Keskisuuri jänneväli: | 450,0 mm |
| Materiaali1: | Teräsputki |
| Paino g: | 13500 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 138 |
| Pakkauksen leveys mm: | 194 |
| Pakkauksen pituus mm: | 736 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pienin jänneväli: | 290,0 mm |
| Pyörän kannattimen pituus: | 220,0 mm |
| Pyörän suurin läpimitta: | 1100,0 mm |
| Pyörän suurin paino: | 250 kg |
| Pyörän vähimmäisläpimitta: | 600,0 mm |
| Rengastustyyppi: | Kumi |
| Renkaiden kiinnitys: | 6,5" - 22,5" |
| Rullapyörien määrä: | 2 |
| Rullattava: | Kyllä |
Viimeksi katseltu