Tuotteen lisäys onnistui.
Paineilmatoiminen taltta, 1/4 tuuman liitäntä
Paineilmatoiminen taltta, 1/4 tuuman liitäntä
- Tuotenro: 515.3806
- EAN: 4042146384503
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- liukumaton, pehmeä kahva
- ilmanpoisto alla olevan kahvan kautta
- ergonomisesti suunniteltu käsikahva
- venttiiliohjainten irrotukseen sylinterikannesta paineilmalla
- sopii myös kiinni ruostuneiden ruuvikiinnitysten irrottamiseen
- portaaton iskuluvun säätö
- tärinävaimennettu
- kylmäeristetty kahva
- sis. 1/4 tuuman pistokkeen
- erittäin kevyt, kestävästä kaksikomponenttimuovista valmistettu kotelo
Ominaisuudet
| Ilmankulutus, l/min: | 270 |
| Iskuluku: | 3000 iskua/min |
| Kahva: | Kylmäeristetty kahva |
| Kiinnitys (mitta) millimetreinä: | 10 mm |
| Kokonaispituus L (mm): | 195 |
| Käyttöpaine, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 3/8" - 10 mm |
| Leveys B: | 180 |
| Liitoskierre: | 1/4"PT |
| Mittausepävarmuus, tärinännopeutus: | 2.63 |
| Paino g: | 1550 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 10 |
| Pakkauksen leveys mm: | 68 |
| Pakkauksen pituus mm: | 84 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Standardi: | DIN EN ISO 28927-10 |
| Taltan kiinnitin: | 10 |
| Tyhjäkäyntikierrosluku, r/min: | 3200 |
| Tärinännopeutus: | < 21,52 |
| Äänen painetaso (dbA): | 110.9 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 99.2 |
Viimeksi katseltu