Tuotteen lisäys onnistui.
Öljynpoistoruuvi, M18x1,5x9 mm, 10-pakk
Öljynpoistoruuvi, M18x1,5x9 mm, 10-pakk
- Tuotenro: 430.1036
- EAN: 4042146800638
- Special Hinta: 163,50 € *
Kuvaus
- kuusiokolo
- tiivisterenkaan kanssa
Ominaisuudet
| Kierteen koko: | M18x1,5x9 |
| Käyttökohteet:: | VW, Audi, Seat, Škoda |
| OE-Code Audi: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-Code Seat: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-Code Skoda: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-Code Volkswagen: | WHT 006 424, 01V 409 057 |
| OE-koodi: | 01V 409 057 |
| Paino g: | 340 |
| Pakkauksen sisältö: | 10 |
| Profiili1: | Sisä-6-kanta |
| Ruuviprofiilin koko, kuusiokolo: | 8 |
Viimeksi katseltu