Tuotteen lisäys onnistui.
Öljyntyhjennysruuvi, kuusiokolo, 10 mm, M24 x 1,5 x 9 mm, 10 kpl
Öljyntyhjennysruuvi, kuusiokolo, 10 mm, M24 x 1,5 x 9 mm, 10 kpl
- Tuotenro: 430.1023
- EAN: 4042146800577
- Special Hinta: 39,00 € *
Kuvaus
- kuusiokolo
- ei tiivisterengasta
Ominaisuudet
| Kierteen koko: | M24x1,5x9 |
| Käyttökohteet:: | VW, Audi, Seat, Škoda |
| OE-Code Audi: | 028 103 059 A |
| OE-Code Seat: | 028 103 059 A |
| OE-Code Skoda: | 028 103 059 A |
| OE-Code Volkswagen: | 028 103 059 A |
| OE-koodi: | 028103059 |
| Paino g: | 510 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 34 |
| Pakkauksen leveys mm: | 177 |
| Pakkauksen pituus mm: | 95 |
| Pakkauksen sisältö: | 10 |
| Profiili1: | Sisä-6-kanta |
| Ruuviprofiilin koko, kuusiokolo: | 10 |
Viimeksi katseltu