Tuotteen lisäys onnistui.
Nokka-akselin kiinnitystuurna, Ø 6 mm
Nokka-akselin kiinnitystuurna, Ø 6 mm
- Tuotenro: 400.1379
- EAN: 4042146427743
- Special Hinta: 7,00 € *
Kuvaus
Ominaisuudet
| Halkaisija (mm): | 6,0 |
| Kokonaispituus L (mm): | 62 |
| Käyttökohteet:: | PSA |
| Moottorikoodi PSA: | RFJ (EW10A), RFN (EW10J4), RLZ (EW10D), 6FZ (EW7J4) |
| OE-Code Citroen: | 0189A |
| OE-Code PSA: | 0189A |
| OE-koodi: | 0189A |
| Paino g: | 37 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 26 |
| Pakkauksen leveys mm: | 41 |
| Pakkauksen pituus mm: | 75 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
Viimeksi katseltu