Tuotteen lisäys onnistui.
Vauhtipyörän kiinnitystyökalu, Ø 30 mm
Vauhtipyörän kiinnitystyökalu, Ø 30 mm
- Tuotenro: 400.0380
- EAN: 4042146425558
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
Ominaisuudet
| Kokonaispituus L (mm): | 46 |
| Käyttökohteet:: | PSA |
| Moottorikoodi PSA: | UHZ (DT17BTED4) |
| OE-Code Citroen: | 0195K |
| OE-Code PSA: | 0195K |
| OE-koodi: | 0195K |
| Paino g: | 222 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 30 |
| Pakkauksen leveys mm: | 150 |
| Pakkauksen pituus mm: | 165 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Sisäläpimitta (mm): | 18.0 |
Viimeksi katseltu