Tuotteen lisäys onnistui.
Moottorinsäätötyökalusarja, Fiat / Ford / Opel / Suzuki, 12-os
Moottorinsäätötyökalusarja, Fiat / Ford / Opel / Suzuki, 12-os
- Tuotenro: 400.2425
- EAN: 4042146428955
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- ammattimaiseen moottorin kunnostukseen
- erityisesti ketjukäyttöisille moottoreille
- käyttöketjun vaihtoon
- erittäin korkea sovitustarkkuus
- tukevassa teräslaukussa
Käyttökohteet / tarkoitettu:Fiat 1,3 JTD, Opel 1,3 CDTI, Ford 1,3 TDCi, Suzuki (moottorikoodi: Z13DT)
Ominaisuudet
| Käyttökohteet:: | Fiat |
| Moottorikoodi Dacia: | K9K 790, K9K 792, K9K 794, K9K 796, K9K 884, K9K 892, K9K 894, K9K 896, K9K 898 |
| Moottorikoodi Ford: | AZBA, AZBC, AZWA, F6JA, F6JB, F6JC, F6JD, GPDA, G6DA, G6DB, G6DC, G6DD, G6DE, G6DF, G6DG, G8DA, G8DB, G8DD, HHDA, HHDB, HHJA, HHJB, HHJC, HHJD, HHJE, HHJF, IXDA, KLBA, KNBA, LPBA, QXBA, QXBB, QXWA, QXWB, Q4BA, TXBA, TXDA, TXDB, TXWA, TYBA, TYDA, TYWA, TZJ |
| Moottorikoodi Hyundai: | G4CP |
| Moottorikoodi Kia: | G6CU |
| Moottorikoodi Mazda: | F6JB |
| Moottorikoodi Mini: | W16 D16 (9HZ) |
| Moottorikoodi Mitsubishi: | 4HK, 4HN |
| Moottorikoodi Nissan: | K9K, K9K 702, K9K 704, K9K 710, K9K 714, K9K 716, K9K 718 |
| Moottorikoodi Opel: | D13A |
| Moottorikoodi PSA: | RFN (EW10J4), RHD (DW10CTED4), RHE (DW10CTED4), RHF (DW10BTED4), RHH (DW10CTED4), RHJ (DW10BTED4), RHK (DW10UTED4), RHM (DW10ATED4), RHR (DW10BTED4), RHS (DW10ATED), RHV (DW10UTD), RHW (DW10ATED4), RHY (DW10TD), RHZ (DW10ATED), RLZ (EW10D), XFU (ES9A), XF |
| Moottorikoodi Renault: | K9K 700, K9K 702, K9K 704, K9K 706, K9K 710, K9K 712, K9K 714, K9K 716, K9K 718, K9K 722, K9K 724, K9K 728, K9K 729, K9K 732, K9K 734, K9K 740, K9K 750, K9K 752, K9K 760, K9K 762, K9K 764, K9K 766, K9K 768, K9K 770, K9K 772, K9K 774, K9K 780, K9K 782, K9K |
| Moottorikoodi Suzuki: | D13A, Z13DT |
| Osia sarjassa: | 12 |
| Paino g: | 1124 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 56 |
| Pakkauksen leveys mm: | 208 |
| Pakkauksen pituus mm: | 288 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
Viimeksi katseltu