Tuotteen lisäys onnistui.
Wi-Fi-videoskooppi-sondi vaihdettava , 0° ja 90°, Ø 6,0 mm
Wi-Fi-videoskooppi-sondi vaihdettava , 0° ja 90°, Ø 6,0 mm
- Tuotenro: 550.7541
- EAN: 4042146783481
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- 2 yksittäistä kameraa ja 2 valonlähdettä
- 6 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 15 mm
- Joustava PVC-kotelo
- liitettävä Wi-Fi-videoskooppiin 550.7511
Ominaisuudet
| Avautumiskulma: | 60° |
| Kameran tarkkuus: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (valokuvaus) = 2,0 megapikseli |
| Keskitetty terävyysalue: | 1 - 1,5 cm |
| Kulma: | 0 + 90 |
| Liitäntä: | USB 2.0 |
| Malli: | Joustava PVC-kotelo |
| Paino g: | 31 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 35 |
| Pakkauksen leveys mm: | 121 |
| Pakkauksen pituus mm: | 122 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 990 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 6.0 |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Taivutussäde: | max. 15 mm |
| Työlämpötila: | -15°C - +50°C |
| Valonlähde: | 6 himmennettävää valkoista Mini-LEDiä |
Viimeksi katseltu