Tuotteen lisäys onnistui.
Wi-Fi-videoskooppi-sondi 0°, Ø 5,5 mm
Wi-Fi-videoskooppi-sondi 0°, Ø 5,5 mm
- Tuotenro: 550.7512
- EAN: 4042146757574
- Special Hinta: 48,00 € *
Kuvaus
- 6 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 15 mm
- Joustava PVC-kotelo
- liitettävä Wi-Fi-videoskooppiin 550.7511
Ominaisuudet
| Avautumiskulma: | 60° |
| Kameran tarkkuus: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (valokuvaus) = 2,0 megapikseli |
| Keskitetty terävyysalue: | 3 - 6 cm |
| Kulma: | 0° |
| Liitäntä: | USB 2.0 |
| Malli: | Joustava PVC-kotelo |
| Paino g: | 180 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 16 |
| Pakkauksen leveys mm: | 98 |
| Pakkauksen pituus mm: | 127 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 1120 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 5.5 |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Taivutussäde: | max. 15 mm |
| Työlämpötila: | -15°C - +50°C |
| Valonlähde: | 6 himmennettävää valkoista Mini-LEDiä |
Viimeksi katseltu