Tuotteen lisäys onnistui.
Paineilmapuhdistuspistoolisarja, jossa imulaite, 3-os
Paineilmapuhdistuspistoolisarja, jossa imulaite, 3-os
- Tuotenro: 515.1935
- EAN: 4042146842263
- Special Hinta: 229,00 € *
Kuvaus
- sopii erinomaisesti ammattimaiseen verhoilun, ovipilarien, ilmanvaihtokanavien, mattojen ja istuinten puhdistukseen jne.
- paineilmakäyttöinen, helppo käyttää
- ainutlaatuinen, syklonimainen, kuulalaakeroitu pyörimispuhdistustekniikka
- tehokas ja energiaa säästävä kohdennettujen ilmapyörteiden ansiosta
- kaikille mahdollisille pinnoille, kuiva- tai märkäpuhdistukseen
- myös vaikeapääsyisiin paikkoihin, esim. istuinten ja ommelten väleihin
- hienosti sumutettava puhdistusaine kuivuu puhdistetuilta pinnoilta nopeasti
- parantaa imutehoa ja jälkikäteen tehtävää imemistä ei tarvita
- ei puhalla pölyä tai likaa ilmaan
- hengityssuojainta ei tarvita
- helppo ja joustava käsittely
- paineensäädin
- sisältää 360° käännettävän ja 30° taitettavan pallonivelnipan
Ominaisuudet
| Ilmankulutus, l/min: | 120 |
| Käyttöpaine, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Letkun pituus, m: | 1,8 |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 3/8" - 10 mm |
| Liitoskierre: | 1/4"PT |
| Mittausepävarmuus, tärinännopeutus: | 0.64 |
| Osia sarjassa: | 3 |
| Paino g: | 1150 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 165 |
| Pakkauksen leveys mm: | 231 |
| Pakkauksen pituus mm: | 365 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Säiliön tilavuus: | 1.000 ml |
| Tyhjäkäyntikierrosluku, r/min: | 6000 |
| Tärinännopeutus: | < 3,9 |
| Äänen painetaso (dbA): | 98 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 109 |
Viimeksi katseltu